Bize Ulaşın

0312 418 88 58

Eryamanın En İyi Dershanesi

Hem üniversite hem de lise öğrenimi için son derece önemli olan merkezi sınavlara hazırlanma sürecinde hem akademik hem de psikolojik anlamda dershaneler önemli bir unsurdur. Dershanelerde merkezi sınavlara yönelik çalışmaların yanında okul derslerinde gösterilen başarının artırılması için de çalışmalar yapılır. Talepleri karşılamak adına ülkemizin her şehrinde öğrenci ve velilerin hizmetine sunulan birçok dershane mevcut. Ancak seçim yapılırken dikkat edilmesi, alınacak olan eğitimin kalitesini doğrudan etkiler. Ankara Eryaman’da hizmet veren Odtülüler Eğitim Kurumları, Eryamanın en iyi dershanesi olabilmek için öğrencilere ve velilere birçok yenilik sunar.

Odtülüler Eğitim Kurumlarında daima alanında uzman akademik personeller ile eğitim hizmeti sunulur. Ayrıca öğretmenlerin öğrenciler ile iyi ilişkiler kurabilmeleri, hafıza tekniklerine hakim olmaları ve yeni nesil eğitim teknolojilerini kullanabiliyor olmaları da son derece önemlidir. Ayrıca iyi bir rehberlik hizmeti de öğrencilerin başarısını artıran önemli bir etkendir. Kurumumuzda daima uzman rehberlik danışmanları ile çalışılmaktadır. Böylece öğrenciler, hem ders etkinliklerinde hem de ders dışında karşılaştıkları problemlere kolayca çözüm bulabilirler.

Dershaneler, okul dışı zamanların verimli şekilde değerlendirilebilmesi için son derece uygun olan kurumlardır. Odtülüler Eğitim Kurumları’nda öğrenciler için etüt saatleri düzenlenir. Etüt saatlerinde öğrencilerin genel manada eksiklik yaşadıkları konuların tekrar edilmesi sağlanır. Ayrıca soru çözüm etkinlikleri ile de konuların pekiştirilmesi de etüt saatlerinin amaçları arasındadır. Hem derslerin hem de etüt etkinliklerinin ders çalışmaya elverişli sınıf ortamında gerçekleştirilmesi verimliliğin artırılması adına son derece önemlidir. Bu nedenle Odtülüler Eğitim Kurumlarında sınıflar, ses geçirmeyecek şekilde özel aydınlatmalı olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca ders dışı saatlerde öğrencilerin çalışmalarına devam edebilmeleri amacıyla, sessiz ve rahat kütüphane ortamı da kurumumuzda kullanıma sunulmuştur.

Başarı grafiğinin artırılması için öğrencilerin profesyonel destek alması çok önemlidir. Bu nedenle Odtülüler Eğitim Kurumlarında öğrencilere rehberlik hizmetinin yanında öğrenci koçluğu hizmeti de verilir. Öğrenci koçluğu hizmeti sayesinde yapılan analizler ile öğrencilerin yetenekleri açığa çıkartılır. Ayrıca yapılan özel çalışmalar ile özgüven seviyesinin artması sağlanır. Öğrencinin istekleri, yetenekleri ve kapasitesi doğrultusunda gerçekçi üniversite ve kariyer planlamaları yapılamasına yardımcı olmak da eğitim koçluğu hizmeti kapsamındadır.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858