Bize Ulaşın

0312 418 88 58

Eryaman Etüt Merkezi

Okul vaktinin dışında öğrencilere derslerinde başarılı olması için oluşturulan Odtülüler Eryaman Etüt Merkezi, çocuklarınızı geleceğe hazırlar. Verimli zaman geçirdikleri ve eğlenirken dersleri derinlemesine öğrendikleri bu kurumlar, bilgi eksikliklerini kapatmakta oldukça yararlıdır. Sıfır hatayı hedefleyen Odtülüler Eğitim Kurumları, öncelikle öğrencilerin mevcut bilgi düzeyini tespit eder. Sonra kendi düzeyine uygun sınıflarda dönem boyunca dersleri derinlemesine görür. Müfredata uygun ve uzman öğretmenler eşliğinde işlenen bu dersler, birebir takiple desteklenir.

Odtülüler Eryaman Etüt Merkezi, ihtiyaç duyulduğunda eklenen ek etütler ile öğrencilerin geride kaldığı konuları tamamlamasına imkân verir. ÖSYM tarafından hazırlanan sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilen öğrenciler, mesleki gelişimlerinde de artış yakalar. Dershanelerin sahip olduğu yenilikçi sınıflar, modern kaynaklar, akıllı tahtalar ve diğer imkanlar ile çok yönlü bir eğitim hedeflenir. Ders çalışma disiplininin kazandırılmasına olanak veren Odtülüler Eryaman Etüt Merkezi, yılda bir kez yapılan tüm sınavlar için ruhsal açıdan da öğrencilere destek sunar. Sınavlarda çıkmış sorular, aktiviteler ve görsellerle dersler zenginleştirilerek öğrencilerin zihni zenginleştirilir.

Odtülüler Ankara Eryaman Etüt Merkezi

Konuları pekiştirme yolları, kaynak kitaplar, hafıza teknikleri ve verimli dersler ile Odtülüler Eryaman Etüt Merkezi, her öğrenciye hitap eder. Farklı sınıflarda okul eğitimini sürdüren tüm öğrenciler bu kurumlardan ek destek alabilir. Burada öğrendiklerini okulda kullanabilen öğrenciler dönem sınavlarında gözle görülür başarılar yakalar. Sürekli öğretmen gözetiminde olan öğrencilerin davranışları ve gelişim düzeyi izlenir. Elde edilen bilgiler velilerle de paylaşılır. Olumsuz durumlardan öğrencileri kurtararak derslere aktif olarak katılmasını sağlayan koçluk programı da oldukça yararlıdır.

Odtülüler Eryaman Etüt Merkezi, motivasyonu artıran tüm çalışmalar sayesinde öğrencilerde yaşanan özgüven artışına da destek sunar. Başarı duygusunu hisseden çocuklarınız artık disiplin ve çalışma arzusunu daima sürdürmek isteyecektir. Ayrıca öğrencilerin çalışma programına ne kadar uyduğu ve bu programın öğrenci üzerinde ne kadar etkili olduğu da takip edilmektedir. Bu sayede devam eden süreçte gelişimin düzenli artırılması için daima yeni tecrübeler aktarılmaktadır. Odtülüler Eryaman Etüt Merkezi, öğrencilerin içerisindeki yetenekleri çıkarmak ve sahip olduğu bilgiyi en iyi şekilde kullanabilmesi için eğitir. Böylelikle kendilerini daha iyi ifade ederek başarıya kısa yoldan ulaşabilirler.

 

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858