Bize Ulaşın

0312 418 88 58

Eryaman En İyi Dershane

Eğitime farklı bir bakış açısıyla yaklaşan Odtülüler Dershaneleri, alanında uzman ve tecrübeli branş öğretmenleriyle her öğrenciyi geleceğe hazır bireyler haline getirmeyi ilke edinmiştir. Dershanelerin Eryaman en iyi dershane seçenekleri arasında ön plana çıkması; sadece eğitim değil öğrencilere psikolojik ve sosyal danışmanlık sunmasıyla gerçekleşmiştir. Çünkü meslek hedefleri ile öğrenci arasında duran ÖSYM sınavlarına hazırlanmak bireysel olarak zorlu süreçlerden biridir.

Geniş, ferah ve modern sınıflara sahip bu eğitim kurumları, Eryaman en iyi dershane seçenekleri arasında ilk sırada çıkmaktadır. Derslerde kendini eksik hisseden her öğrenciyle birebir iletişim haline olan dershane öğretmenleri; onlar için özel çalışma programları oluşturur. Kurum içi yapılan deneme sınavlarında da takibe alınan öğrencilerin ilerleme düzeyinin kontrolü daima sağlanır. Yoğun tempo içerisindeki tüm öğrencilerde bir süre sonra stres ve kaygı baş gösterebilir. Bunun önüne geçmek için öğrenciler kendi bilgi düzeylerindeki sınıflara yerleştirilir. Eryaman en iyi dershane içerisindeki Odtülüler Dershaneleri, aşama aşama ilerleme sağlayarak öğrencileri başarıya alıştırır.

Ankara Eryaman En İyi Dershane

Odtülüler Dershanesi Ankara Eryaman’da en iyi dershane olmaktan önce öğrenci başarısının bir temele oturtulmasını hedefler. Sürdürülebilir başarının yanı sıra test çözme becerisi, okuduğunu anlama ve yanlışlardan ders çıkarma konusunda telkinler yapılır. Öğrencilerin sorunlarla yüzleşmesi gerektiğinde takınması gerektiği tavır ve düşünceler öğrencilere aktarılır. Eryaman en iyi dershanesi, bilgiyi alma ve özümseme aşamalarında verimliliği esas alır. Yoğun bilgi aktarımından ziyade bu bilgilerin akılda kalıcılığına odaklanarak nitelikli bireyler yetiştirilir. Öğrenciye başarı ve özgüven bilinci aşılanması, kısa bir süre sonra disiplini içselleştirmesine olanak tanıyacaktır.

Bilgi konusunda hiçbir açık bırakmadan ilerleyen Eryaman’ın en iyi dershanesi, iyi iletişim kurabilen bireyler de yetiştirir. İyi iletişim kurmak, öğretmenler ve arkadaşlar arasında bilgi paylaşımını hızlandırır. Çevresinden yardım almaktan korkmayan her öğrenci, sorularına cevap bulmakta zorlanmaz. Öğrenci koçluğu ve rehberlik faaliyetleriyle ders dışı sorunların çözümüne de destek olan Odtülüler Dershanesi, yetersizliğin kaynağını bulmak için çabalar.  Mücadelesinde yalnız kalmayan her çocuğun ders eksikliği, derslere ayırdığı zaman ve zorlandığı konularla ortaya çıkarılır. Bu sayede doğru noktaya odaklanılmış bir eğitimle başarı şansı artırılır.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
03124188858